Hakkimda

Kısaca kendimden bahsedeyim.

84 senesinde Trabzon’da doğdum. Önemli bir bölümü Trabzon’da geçti hayatımın. Yüksek Elektrik-Elektronik Mühendisiyim. İflah olmaz bir haberleşme tutkunuyum. A sınıfı amatör telsizciyim, çağrı işaretim TA7FC. Mors biliyorum. Amatör olarak fotoğraf çekiyorum. Koyu bir Trabzonspor taraftarıyım. Akrep burcuyum.

Teknolojiyi takip etmekten çok hoşlanıyorum. Meslekî yönden önemli olması bir yana, aynı zamanda çok da keyifli benim için. Fotoğraf çekmenin dünyanın en güzel şeylerinden biri olduğunu düşünüyorum. Bisiklet sürmekten büyük keyif alıyorum, ne yazık ki son yıllarda yeteri kadar fırsat bulamıyorum. Deniz çok önemli ve tatillerimi denizi bol geçirmeye gayret ediyorum. En sevdiğim spor da yüzme. Her spor dalında yetenekli olduğumu söyleyemem, iyi kötü futbol oynuyorum, oynamaktan da çok keyif alıyorum. Sinemaya gitmek veya film izlemekten çok hoşlanıyorum. Film izlemek benim için önemli ve özel. Müzik dinlemekten tabi ki hoşlanıyorum, lâkin çoğu zaman unutuyorum. Çizgileri kesin olan bir müzik zevkim yok, o an hoşuma ne giderse onu dinleyip mutlu olabiliyorum.

Bu site haricinde bir deviantart, bir de twitter hesabım var severek kullandığım. İsteyenler onları da takip edebilirler.

Hakkımda daha ayrıntılı bilgi almak isteyenleri iletişim sayfasına davet ediyorum. Her konuda sorulara açığım. Elimden geldiği kadar yardımcı olurum.

Şimdilik bu kadar.

Comments are closed.