Heey!

On 03 Ocak 2013 by Altan

AS

Bu blogu okuyan var mı hâlâ? Ben bile çok uzun zamandır uğramıyorum da o bakımdan. Baksana domain değiştirdim, değiştirdiğim domainin yenileme zamanı yaklaştı, ben hâlâ yazı eklememişim. Şurda 1 ay daha beklesem 1 sene olacak. Müthiş bir rekor. (Alkış)

 

Çook uzun zaman önce başladığım yeni tema çalışmasını da askıya almış, kapatmış gitmişim buraları. Bi’ el atayım da, belki bi yazı eklerim diye zamansız bulaştım, aceleyle böyle bişeyler çıktı. İdare edin. Biliyorum, çok dert ediyorsunuz benim sitemin nasıl göründüğünü, için için yanıyorsunuz. Ben de bu değişikliği bir yazıyla duyurayım, gönüllere su serpeyim istedim. Bir bahaneyle yazı da eklemiş oldum işte.

 

Beni soracak olursanız 6 ayı doldurdum yeni işimde. Hayatımdan memnunum. Yerleşik hayata geçtim, uyum sağlamaya çalışıyorum. Başarılı olabilecek miyim hep beraber göreceğiz.
Buraları hareketlendirmeye niyetim var. Tabi ki buna ben de inanmıyorum. Hayırlısı ne yapalım.

Yukarıdaki resimdeki eleman da benim bu arada. Sağolsun Zeliş yapmış doğumgünümde. Saçlara bakılırsa gençlik zamanlarım tabi. :D

Şimdilik bu kadar. Yakında tekrar görüşmek dileğiyle.

Saygılar.

3 Responses to “Heey!”

  • Gözlerim yaşardı. :)
    Gerçekten uzun süre olmuş bu arada. Devamını bekliyorum, arayı açma bu kadar.
    Tamam sosyal ağlar sayesinde “yazma” güdünü bastırıyor olabilirsin ama “uzun metraj” yazılarını da okumak isteyenler olabilir diye hani. :)

  • Özlemişim senin yazılarını…
    İhmal etmeler olmasın artık, bahsettiğin hareketlenmeleri bekliyor olacağız. (ben inanıyorum) ;)

  • Özlemişim yorumlarını. Teşekkür ettim. :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>