Ersincoach.com

On 03 Ocak 2012 by Altan

ersincoach.com

 

Yeni yılın ilk yazısını değerli kardeşim Ersin KOÇ‘a ayırıyorum. Kendisiyle tanışıklığımız ta ilkokula dayanır. Yıl hesabını varın siz yapın artık. Hani derler ya “ciğerini bilirim” diye, öyle işte. Neyse ama konumuz o değil.

Futbolu hayatının önemli bir parçası olarak değerlendiren sevgili kardeşim Ersin, uzun zamandır bir futbol blogu kurmak istiyordu zaten. Bunca zaman fırsat bulamamıştı bunu yapmaya. Bu süre zarfında onun düşüncesi de şekillendi tabi. Sıradan bir futbol blogu açmak o kadar da cazip gelmiyordu artık. Futbolun kendindeki yeriydi asıl yazmak istediği. Tamamen kendi bakış açısını aktarmalıydı, onu etkileyen futbolu anlatmalıydı okuyanlara. Aynı zamanda futbol da değildi bütün hayatı, başka şeylerden de bahsetmeliydi canı istedikçe. Dolayısıyla ortaya futbol ağırlıklı ama tamamen kişisel bir blog çıktı.

Amma uzattın diyeceksiniz, haklısınız. Yazdıklarını okudukça ne söylemek istediğimi anlayacaksınızdır zaten.

Hanımlar, beyler; sizlere, kendini hayatın yedek klubesine mahkum edilmiş hisseden eski futbol aşığı yeni blogcu genç yetenek Ersin’i takdim ediyorum.
Ta taa: Ersincoach.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>